Coaches

Fall

Cheer, Varsity, Bev Dallas
Cheer, JV, Bev Dallas
Cross Country, Wesley W. Smith
Cross Country, MS, Justin Newman, Susan Cuadrado, Kim Newman
Football, Varsity, Bill Redell
Football, Frosh-Soph, Blair Gillam
Football, 7th & 8th Flag, Jack Wilson, Lucas Antioho
Football, 6th Grade Cardinal, Jared Langness, Sean Clark
Football, 6th Grade Gold, Jared Langness, Sean Clark
Football, MS Tackle - Cardinal, Jade Molina, Dan Allred, Dale Koscielski, Mike Johnson, Craig Duswalt, Mike Whitelaw
Football, MS Tackle - Gold, Jade Molina, Dan Allred, Dale Koscielski, Mike Johnson, Craig Duswalt, Mike Whitelaw
Golf, Varsity Girls, Tim Meinert
Golf, JV Girls, Mary Sweeney
Swimming, MS, Kris Corrigan,Erin Sheehy, Caroline Worsey, Suzanne Schaub, Kenn Gorman
Tennis, Varsity Girls, Joel Perttula
Tennis, MS Girls, Stephen Millage
Volleyball, Varsity Girls, George Hees
Volleyball, JV Girls, Kacie Hengler
Volleyball, Frosh-Soph Girls, Mydori Saipale
Volleyball, 8th Grade Girls, Mike Lubin, Mike Cleugh
Volleyball, 7th Grade Girls, Rick Macaya, FM Josue
Volleyball, 6th Grade Girls - Cardinal, Lucas Antioho, Mary Wilson
Volleyball, 6th Grade Girls - Gold, Lucas Antioho, Mary Wilson
Volleyball, 7th & 8th Combo, Emily Johnson
Water Polo, Varsity Boys, Jack Kocur

Winter

Basketball, Varsity Boys, Richard Hill
Basketball, Varsity Girls, Kenneth Plummer
Basketball, JV Boys, Robert Garrido
Basketball, Freshman Boys, Co Coaches: : Daniel Ross danielross@243@gmail.con Tyler Nunn nunnamaker12@gmail.com
Basketball, 8th Grade Boys, Josh Antioho
Basketball, 7th Grade Boys, Nate Travis
Basketball, MS Delphic Girls, Frank Long, Ashley Budfuloski
Basketball, 6th Grade Boys - Cardinal, Stephen Millage, Stephen Santos
Basketball, 6th Grade Boys - Gold, Stephen Millage, Stephen Santos
Basketball, 6th Grade Girls, Frank Long, Ashley Budfuloski
Basketball, MS Boys Combo, Tom Roanhaus
Soccer, Varsity Boys, Greg Dmitrowicz
Soccer, Varsity Girls, Sebastian Alvarado
Soccer, JV Boys, Brad Schaub
Soccer, JV Girls, Paulo Monlleo-Filho - monlleoenterprise@gmail.com
Soccer, MS 6th Grade Girls, Nissa Hatfield
Soccer, MS (Division A) Boys, Sue Holtsnider, Rob Bolton
Soccer, MS (Division B) Boys, Lucas Antioho
Soccer, MS (Division B) Girls, Paulo Monlleo
Soccer, MS (Division A) Girls, Jenna Duby, Alicia Bueschen
Water Polo, Varsity Girls, Head Coach: Jack Kocur Asst. Coach: Erin Sheehy
Water Polo, JV Girls, Erin Sheehy
Water Polo - MS Boys, TBA
Water Polo, MS Girls, Erin Sheehy

Spring

Baseball, Varsity, Tim Penprase
Baseball, JV, Leo Fletes
Baseball, MS Gold, Jack Wilson, Justin Newman
Baseball, MS Cardinal, Howie Neftin, Jim Davis
Golf, Varsity Boys, Tom Placke
Golf, JV Boys, Tom Placke
Golf, MS -Gold, Mary Sweeney, Dan Martin, Steve Park
Golf - MS - Cardinal, Mary Sweeney, Dan Martin, Steve Park
Golf-MS Girls, Mary Sweeney, Dan Martin, Steve Park
Lacrosse, Varsity Boys, Brick Conners
Lacrosse, JV Boys, Tim Tyrrell
MS Lacrosse, TBA
Softball, Varsity, Peter Ackermann
Softball, JV, Blair Gillam
Softball, MS, Aaron Marcarelli, Mary Wilson, Maddie Marcarelli
Swimming / Diving, Varsity, David Moore & Bryan Badgett
Tennis, Varsity Boys, Joel Perttula
Tennis, Boys MS, Nancy Caramelli
Track & Field, Varsity, Wesley W. Smith
Track & Field, MS, Warren Johnson, Corinna Burton, Robert Garrido, Susan Cuadrado
Volleyball, Varsity Boys, Chris Forrest
Volleyball, Cardinal - MS Boys, Mike Lubin, Lucas Antioho, FM Josue

Coach Spotlight

Sorry, no news is available at this time.